Z czym jeść kluski śląskie?

co do klusek śląskich

Miłośnicy kuchni polskiej z pewnością będą zainteresowani tym, z czym kluski śląskie smakują najlepiej. Można je łączyć z mięsem, owocami, rozmaitymi sosami i szeregiem innych dodatków. Będą wyborne ze stopionym masłem, cebulką, gulaszem czy skwarkami.

Jak ubić śmietanę bez miksera i trzepaczki

ubijanie śmietany bez miksera i trzepaczki

Dawniej śmietanę ubijało się za pomocą trzepaczki, obecnie używa się do tego miksera. Jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Pojawia się jednak pytanie, jak ubić śmietanę bez miksera i trzepaczki, bo nie zawsze są one pod ręką. Warto poznać alternatywne sposoby.

Jak skutecznie schudnąć z cateringiem dietetycznym?

  Każdy z nas dąży do tego, aby czuć się, jak najbardziej komfortowo we własnym ciele. Problem pojawia się wraz z zauważeniem, że przybyło nam kilku nadprogramowych kilogramów. Warto pamiętać, że wahania wagi są całkowicie naturalną sprawą i mogą przydarzyć się każdemu. Jednak, jeśli sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, należy rozejrzeć się za sprawdzonymi … Czytaj dalej

Rodzaje i typy mąki – czym się różnią?

rodzaje i typy mąki oraz ich zastosowania

Współczesny rynek piekarniczy ma wiele możliwości, jeśli chodzi o rodzaje wytwarzanego pieczywa. Zawdzięcza to przede wszystkim obecności różnych mąk. Zapraszamy Cię zatem w niesamowitą podróż kulinarną, dzięki której poznasz najpopularniejsze typy mąki.

Jak przechowywać mąkę w domu?

jak przechowywać mąkę

Wszyscy wiedzą jak przechowywać mięso i wędliny, jak mają być zapakowane i jaki mają termin przydatności do spożycia. Nie wszyscy jednak wiedzą, że przechowywanie mąki i innych produktów sypkich jest równie istotne. W dalszej części artykułu dowiesz się o tym więcej.