Ranking lodówek marki Samsung: nowoczesność i funkcjonalność w Twojej kuchni

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w każdej kuchni. Jaki model wybrać? Sprawdź polecane sprzęty marki Samsung. Użytkownicy cenią koreańskiego producenta za innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że prawidłowe przechowywanie żywności staje się łatwe!

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze decyzje

Zanim zaczniesz porównywać poszczególne urządzenia, przed tobą kilka decyzji, które powinieneś podjąć. Zacznij od określenia, czy szukasz modelu do zabudowy, czy może wolnostojącego. Każda z opcji ma swoje zalety. Sprzęty wolnostojące oznaczają więcej możliwości ustawienia we wnętrzu i łatwiejszy montaż. Nie musisz się obawiać, że będą zaburzać starannie zaplanowany wystrój wnętrza. Nowoczesne modele marki Samsung to doskonale zaprojektowane bryły, które dopełnią ciekawie urządzone pomieszczenie.

Co przemawia za lodówką do zabudowy? Oprócz spójnie prezentującej się kuchni dostrzeżesz także szereg innych korzyści, na czele z dyskretniejszą pracą urządzenia i łatwiejszym utrzymaniem go w czystości. Odpada czyszczenie odcisków palców z powierzchni drzwiczek!

Wiesz już, czy kupić lodówkę do zabudowy, czy jednak wolnostojącą? To dopiero początek decyzji! Teraz czas zastanowić się, jaki jej rodzaj wybrać: klasyczną chłodziarko-zamrażarkę, model side by side, French Door? Możliwości jest bardzo dużo! Pamiętaj, by nie kupować lodówki „na zapas” – tylko dlatego, że się zmieści. Lepiej dopasować ją do rzeczywistych potrzeb i stylu życia. Jeśli robisz zakupy kilka razy w tygodniu, nie przyda ci się duża przestrzeń do przechowywania żywności. Co innego, gdy do sklepu udajesz się dwa razy w miesiącu – wtedy dobrze mieć gdzie pomieścić wszystkie specjały.

Na jakie parametry zwracać uwagę, kupując konkretny model lodówki? Przyjrzyj się przede wszystkim:

 • wymiarom;
 • pojemności;
 • klasie energetycznej;
 • generowanemu hałasowi;
 • łatwemu sterowaniu;
 • dodatkowym funkcjom;
 • zastosowanym technologiom, z No Frost na czele;
 • udogodnieniom w przechowywaniu określonego rodzaju żywności.
Zobacz też:  Jak ozdobić tort masą cukrową?

Ile trzeba zapłacić za dobrą lodówkę marki Samsung? To zależy od rodzaju urządzenia! W przypadku klasycznej chłodziarko-zamrażarki dobrze mieć budżet ok. 3500 zł.

Polecane lodówki Samsung – najchętniej kupowane modele

Jakie lodówki Samsung cieszą się największą popularnością? Zobacz najchętniej kupowane sprzęty, które zbierają wysokie oceny użytkowników!

 • SAMSUNG RS66A8100S9/EF – model side by side za ok. 4300 zł. Pojemność chłodziarki to 409 l, zamrażarki – 243 l. Klasa energetyczna tego sprzętu to F, a generowany hałas wynosi 36 db. Docenisz technologię SpaceMax, dzięki której wewnątrz zmieści się więcej żywności niż w klasycznym sprzęcie o tych samych wymiarach. Możesz łatwo wybrać jeden z pięciu wariantów ustawień, by dostosować chłodzenie i mrożenie do twoich potrzeb. Jest tutaj również technologia No Frost oraz przydatne funkcje szybkiego mrożenia i chłodzenia – Power Freeze i Power Cool. Z kolei Precise Chef Cooling minimalizuje wahania temperatury – możesz mieć pewność, że przechowywane produkty dłużej zachowają świeżość.
 • SAMSUNG Bespoke RB38C7B5DB1/EF – sprzęt za ok. 3500 zł o pojemności chłodziarki 276 l i zamrażarki 114 l. Klasa energetyczna propozycji to D. Model wyróżnia się wymiennymi panelami frontu – tak, że możesz dostosować kolor do stylu swojego wnętrza. Jeśli zależy ci na personalizacji, to świetny wybór! Zastosowano tu technologie SpaceMax i No Frost. Nie zabrakło opisanych wcześniej funkcji Power Cool iPower Freeze. Szuflada z kontrolą wilgoci Humidity Fresh+ sprawi, że twoje warzywa i owoce dłużej zachowają świeżość. Docenisz też wygodne sterowanie i kompatybilność z aplikacją SmartThings.
 • SAMSUNG RB38C600EB1/EF – elegancki model wolnostojący za ok. 3000 zł, wyposażony w technologię No Frost. Z kolei AI Energy Mode pozwala oszczędzić energię nawet o 15%! Pojemność chłodziarki to 276 l, zamrażarki – 114 l. Sprzęt jest kompatybilny z aplikacją SmartThings. Klasa energetyczna modelu to E.
Zobacz też:  Ile kosztuje najnowszy Thermomix?

Chcesz poznać wszystkie sprzęty omawianego producenta? Sprawdź polecane lodówki Samsung w sklepie MediaMarkt!

Treść promocyjnaZobacz także:
Archiwum: luty 2024

Dodaj komentarz